В здоровому тілі – здоровий дух

В здоровому тілі – здоровий дух

20-й тиждень навчання під назвою «Спорт» у 1-Б класі ЗОШ №3 розпочався спортивними змаганнями. Спочатку, як завжди , була розминка. Діти зробили пробіжку по колу,  вправно виконали фізичні вправи. Веселі, бадьорі, рухливі діти жваво передавали один одному м’яча, закидали в кільце та переносили його під час бігу. А потім розбилися на дві команди і грали в різні естафети. Важко було передбачити переможців, адже дві команди по черзі отримували перемогу. Звісно, перемогла дружба, підтримка одне одного і товариські стосунки, які перевіряються й у спортивних змаганнях.

А на уроці «Я досліджую світ» діти розповідали, якими видами спорту займаються вони, їх знайомі, рідні, друзі. Висловлювали свою думку на питання : «Чому варто займатися спортом?», «Які риси характеру розвиває спорт?». Називали чемпіонів світу з різних видів спорту.  А ще діти дізнаються «Чому Олімпійські ігри – особливі змагання» і пограють у гру «Олімпійське містечко».

Бажаю вам, діти, дотримуватися режиму дня,

щоранку робити зарядку, гуляти на свіжому повітрі у рухливі ігри, займатися спортом,щоб бути завжди здоровим.

Класний керівник,

Ольга Лісович