Вітаємо з премогою у Міжнародному мовно-літературному конкурсі Голич Іванну

В Україні відбувся ІІІ (обласний) етап ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, який проходив у дистанційному режимі.

У конкурсі взяла участь і наша учениця  Голич Іванна (10-А кл.), яка посіла ІІІ почесне місце (вчитель Агафонова Надія Володимирівна).

Дуже приємно, що в нашій школі зростають такі талановиті і творчі діти, яких вчать досвідчені, віддані своїй справі, педагоги.

Інтерес до вивчення української мови та літератури зростає, а це означає, що серед молоді все більше і більше національно свідомих особистостей, які готові утверджувати державний статус української мови, піднімати її престиж серед однолітків.

Іванно, від адміністрації школи щиро вітаємо тебе та

Надію Володимирівну Агафонову з вашою спільно перемогою.

Матуріна Людмила Григорівна

2021 рік