Вітаємо з ювілеєм!!! Директору ЗОШ №3 – 40

Шановний Володимире Івановичу!

Педагогічний та учнівський колектив

вітає Вас з ювілеєм!

Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, добра, миру, сімейного благополуччя, невтомності, нових здобутків у повсякденній відповідальній діяльності та успішного здійснення всіх професійних та особистих задумів.

Бути директором навчального закладу почесно і відповідально. Рівнем Вашого професіоналізму та принциповості визначається не лише стан освітньої культури у нашій школі, а й її динамічний розвиток, стабільність та мікроклімат в колективі.
Володимир Іванович завжди у пошуках інноваційних форм і методів навчання.
          Саме за його керівництвом наш навчальний заклад почав перетворюватись на нову сучасну школу: із світлими кімнатами та просторими коридорами.
Володимир Іванович – це креативний директор, мудрий і дбаючий керівник,  толерантний і надійний колега, висококваліфікований педагог.
40 років – це перше підбиття підсумків,
 час закріпити успіхи і рухатися вперед
до нових цілей.

Вітаєм з роками, що завітали
Сьогодні у Ваше життя !
Їх всього сорок ми нарахували,
А зичим дожити у щасті до ста,
Творити й висот нових досягати,
Міцніє хай сила, квітує краса,
Щоб всього найкращого в світі зазнати,
Здоров’я ! Любові ! Достатку ! Добра !

З повагою і вдячністю
                           увесь педагогічний та учнівський колектив школи № 3