Візит консула Республіки Польща на Перший дзвоник у польську суботню школу при ЗОШ №3

Візит консула Республіки Польща на Перший дзвоник у польську суботню школу

при ЗОШ №3

У суботу 07.09.2019 р. пролунав Перший дзвоник, який розпочав

2019/2020 навчальний рік в Культурно-освітньому центрі польської  національної меншини – Польській суботній школі при Бориславській

ЗОШ І-ІІІ ступенів №3.

Зі словами вітання на цьому урочистому заході виступили керівник суботньої школи Кристина Краснопольська, Володимир Драган, директор

ЗОШ №3, при якій уже 26 років поспіль функціонує цей позашкільний навчальний заклад, депутат Бориславської міської ради Руслан Зелінський, представники батьківського комітету.

До привітань долучилися також випускники польської школи. З побажаннями успішного вивчення польської мови та культури наших сусідів, наснаги в досягненні нових звершень, словами підтримки позашкільного навчального закладу нашого міста виступив консул Генерального Консульства РП у Львові Рафал Коцот.

Після короткого святкового концерту, який підготували учні школи, консул ознайомився з навчально-методичним забезпеченням навчального процесу у Центрі – Польській суботній школі, нормативно-правовими документами і проаналізував перспективи розвитку цього навчального закладу нашого міста.