ВИПУСКНИЙ 2018 У ЗОШ №3

Ось і залишилась позаду безтурботна і весела шкільна пора. Попереду у вчорашніх школярів доросле життя зі своїми радощами і труднощами, але шкільні спогади назавжди зостануться найсвітлішими. І, мабуть, для кожного найяскравішою, найприємнішою згадкою залишиться випускний бал.

Хвилююче прощання зі школою. В цей день немов завдяки чарам за одну ніч діти перетворились із звичайних школярів у шикарних леді та елегантних  джентльменів.

Зі святом, із успішним закінченням школи та вступом у доросле життя випускників привітали директор, вчителі, батьки та офіційні особи.

І школярі не забули віддати належну шану своїм учителям, котрі змалку плекали їх, навчали, творили із кожної дитини особистість, а сьогодні відправляли у самостійне плавання. Ніжними переливами зазвучала для випускників мелодія шкільного прощального вальсу. Красуні-дівчата та змужнілі хлопці прощалися зі школою, з учителями, з однокласниками.  Прощалися зі своїм безтурботним дитинством.

Нехай вони будуть щасливі – випускники 2018!

Людмила Матуріна

Світлини з допису Ігоря Шохи