Виставка-конкурс “Дари осені -2019”

Виставка-конкурс “Дари осені-2019”

Осінь – це свято врожаю і достатку, дивлячись на дари осені розумієш, наскільки багата і родюча наша земля.

Осінь – це солодкий аромат стиглих яблук, смарагдові грона винограду… Осінь – це сонце, яке заплуталося в  золотому мереживі листя, це кришталеві сльози дощу над містом… Осінь – це щедрий урожай і гостинці від природи … Осінь – це чарівна пора, багата на свята, які всі ми так любимо!
В один із таких  днів, 9 жовтня, в нашій школі проходила виставка-конкурс  “Дари осені -2019”, де свої роботи презентували учні 2-4 та 5-6 класів. Роботи учні виконували як самостійно, так і з допомогою батьків.

Чекаємо на переможців!

Матуріна Людмила