Закладка в пам’яті (зустріч учнів з воїном – учасником АТО)

Закладка в пам’яті

(зустріч учнів з воїном – учасником АТО)

Солдате, дяку Тобі,

Вклоняюсь низько за Твій подвиг,

За сонце в небі голубім

І вітру лагідного подих.

У наш час багато патріотів нашої держави захищають свободу, незалежність та територіальну цілісність України. І вже в котре у Бориславському ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3 проводяться заходи, пов’язані із вшануванням наших Героїв. Але сьогодні – було особливе свято, незвичайний день. До нас на зустріч прийшов колишній учень нашої школи, а зараз  – офіцер Української армії, воїн АТО Віталій Магур. Спершу зустріч відбулася у 2-Б класі, де Віталія зустріла перша вчителька Зубик Оксана Володимирівна. Другокласники, уважно слухаючи цікаву розповідь вчительки, поринули в історію нашого краю, своїми віршами діти прославляли рідну Батьківщину та висловлювали шану її Героям. Згодом боєць відвідав учнів 6-х класів та вчителів.

Віталій поділився з учнями спогадами: показував фотографії із зони АТО, розповідав про солдатські будні, про солдатську дружбу та про все, що цікавило дітей. Крім того, за допомогою змістовної презентації наголошував про роль освіти у житті кожної людини, бо тільки освічена людина здатна бути справжнім громадянином, патріотом своєї держави.

В кінці зустрічі для Віталія чекав справжній сюрприз – вітальна газета із світлинами про шкільні роки хлопця та символічною картою України зі щирими словами подяки та найкращими побажаннями, а також листи з малюнками для воїнів. А ще діти власноруч виготовили весняні сувеніри, як символ відродження та надії на те, що війна скоро закінчиться та настане світле та мирне майбутнє для нашої Батьківщини.

Віримо, буде твоя перемога,

Та майбутнє щасливе життя.

В Україну ми вірим та в Бога,

І чекаєм на тебе щодня!

Заступник директора з виховної роботи

Козар Оксана Михайлівна