Заряд бадьорості і гарного настрою отримали учні четвертих класів

Заряд бадьорості і гарного настрою

отримали учні четвертих класів у Dream Park

“Покатушки на плюшках”

24 лютого учні четвертих класів провели захоплюючий активний відпочинок у Dream Park “Покатушки на плюшках”, який розташований неподалік питного озера за санаторієм “Карпати” у місті Трускавці. Багато було радості, сміху, азарту від катання на сноутюбах. Ця весела розвага дуже сподобалася дітям. Вони з цікавістю оглядали гармати для вистрілювання снігу, але зима цьогоріч і так щедра на сніг.

Тюбінг – це абсолютно безпечна розвага для любителів активного відпочинку на природі у Трускавці. Заряд бадьорості і гарного настрою для нас та  дітей після катання на тюбінгу  був гарантований.

Після катання на “ватрушках” ми ходили на водосховище подивитися на лебедів, дуже гарних, білосніжних птахів, які справили незабутнє враження на наших діточок. Вони гордо чекали, коли ми їх погодуємо.  Ми зрозуміли, що лебеді на воді і справді нагадують своєю формою серце.

Один великий білий лебідь раптово розправив свої крила та змахнув ними. Діти так здивувалися і навіть не очікували, що вони в нього такі великі, такі широкі. І справді, лебідь – королівський птах.

Фришко І.І.,

Рахель С.Я.