Зустріч старшокласників ЗОШ №3 з ветераном АТО Юрієм Черкашиним

DSCN0178

7 жовтня 2016 р. в Бориславській загальноосвітньої школі №3 відбулася зустріч старшокласників з ветераном АТО Юрієм Черкашиним, членом Організації Самооборона Степаном Сторонським та учасником АТО Назаром Колосом.

З великою цікавістю слухали учні розповіді гостей, знайомились з військовим спорядженням, переглядали фільми про військову підготовку молоді, юнацьку організацію «Сокіл», вели жваву розмову на хвилюючі теми українського сьогодення.

З глибокою вдячністю, на довгу пам’ять про зустріч учні подарували гостям книжечку «З Україною в серці», виданою франківцями нашої школи, а також маленький оберіг – фігурку ангелика.

Хай велика Божа ласка завжди оберігає вас, наші захисники!

Козар Оксана Михайлівна