Зустріч з отцем Миколою Пишковичем

1

На фото: настоятель храму Української Греко-Католицької Церкви, отець Микола Пишкович, бібліотекар Матуріна Людмила, директор школи Драган Володимир

 

 

IMG_7631

З літературними доробками отця Миколи Пишковича можна ознайомитись у читальному залі нашої бібліотеки

Цими днями у нашій школі побував настоятель храму Української Греко-Католицької Церкви, що в мікрорайоні Мразниця, отець Микола Пишкович. Отець Микола прочитав молебень та освятив всі приміщення  школи.

Завітавши до бібліотеки, він подарував декілька своїх літературних праць та розповів про те, як він, попри нелегкі обов’язки духовного отця, знаходить час і для літературної діяльності. Отець Микола поділився своїми роздумами про сьогодення та розповів про свій непростий життєвий шлях. Багато чого довелося пережити цій людині. З розповіді отця я також дізналася і про ту світлу дорогу, яку обрали для себе в житті його діти.

Подаровані книги вчать нас добру та милосердю. З їхніх сторінок дізнаємося про маловідомі документальні факти минулого, знайомимось з багатьма життєвими притчами та цікавими оповіданнями.

На прощання я подякувала отцю Миколі за чудесну розмову та побажала йому довгих літ служіння, міцного здоров’я та нових звершень на літературній ниві.

Увесь Борислав і всі ми знаємо, поважаємо і цінуємо цю високодуховну людину з непростою долею.

Бібліотекар Людмила Матуріна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>