Участь у тренінгу «Безпечні школи»(м.Львів)

18-19 вересня 2024 року у Львові відбувся тренінг «Безпечні школи». У тренінгу взяли участь члени КБШ вчитель англійської мови Прокопик В.О та учениці 10-А класу Помайба Ірина та Романів Аліна.

На тренінгу учасники обговорили питання безпеки шкіл, конвенцію про права дитини, Декларацію безпеки шкіл та про те , як покращити умови в школі та працювати з ризиками,які виникають.

Також вчилися створювати креативний контент у групах. Тренінг супроводжувався цікавими практичними завданнями.

Всі учасники обмінювалися досвідом та планами на майбутнє.
На завершення учасники отримали подарунки та сертифікати.

 

Прокопик Вероніка Олегівна

2024 рік

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>