Наші вчителі серед кращих: нагороди від МОН та міської ради

Сьогодні в нашому місті відбувся урочистий захід з нагоди Дня працівників освіти, на якому привітали вчителів, вихователів та керівників гуртків.

Учителі нашої школи були нагороджені грамотами та подяками:

  • Козар Оксана та Драган Тетяна – подяками МОН України;

  • Фришко Іванна та Федуняк Світлана – грамотами МОН України;

  • Прокопик Вероніка, Попик Лілія, Панів Наталія – грамотами відділу освіти Бориславської міської ради.

Приємно, що наші педагоги були гідно відзначені за наполегливу й копітку працю напередодні професійного свята. Бажаємо нових звершень та успіхів!

Директор ЗЗСО №3

Драган Володимир Іванович

2025 рік

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>