8 січня на базі закладу загальної середньої освіти №7 вже вдруге відбулася інтелектуальна вікторина, де змагалися між собою команди освітян Бориславської громади.
А під час гри відбулася ще одна приємна подія: нагородження освітян Бориславської громади. За сумлінну та бездоганну працю, плідну педагогічну діяльність, високі досягнення у навчанні та вихованні учнівської молоді міський голова Ігор Яворський та заступник міського голови Роксоляна Гарасимів вручили грамоти та подяки педагогічним працівникам.
Нагородили і наших колег!!!
Грамоту Міністерства освіти й науки України вручили ПОПИКУ ІГОРЮ – вчителю фізики.
Подяки Міністерства освіти й науки України вручили:
ЯЦУЛЯК ТЕТЯНІ – вчителю математики;
КМІТЬ ЛІЛІЇ – вчителю початкових класів.
Бажаємо сил та наснаги,
нових професійних досягнень,
міцного здоров’я, плідної праці та нових звершень!
З повагою
педагогічний колектив ЗЗСО №3.
2024 рік




