Щиро вітаємо наших колег з отриманням почесних нагород Міносвіти!

8 січня на базі закладу загальної середньої освіти №7 вже вдруге відбулася інтелектуальна вікторина, де змагалися між собою команди освітян Бориславської громади.

А під час гри відбулася ще одна приємна подія: нагородження освітян Бориславської громади. За сумлінну та бездоганну працю, плідну педагогічну діяльність, високі досягнення у навчанні та вихованні учнівської молоді міський голова Ігор Яворський та заступник міського голови Роксоляна Гарасимів вручили грамоти та подяки педагогічним працівникам.

Нагородили і наших колег!!!

 

Грамоту Міністерства освіти й науки України вручили ПОПИКУ ІГОРЮ вчителю фізики.

Подяки Міністерства освіти й науки України вручили:

ЯЦУЛЯК ТЕТЯНІ – вчителю математики;

КМІТЬ ЛІЛІЇ – вчителю початкових класів.

Бажаємо сил та наснаги,

нових професійних досягнень,

міцного здоров’я, плідної праці та нових звершень!

 

З повагою

педагогічний колектив ЗЗСО №3.

2024 рік

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>