Треба жити! (радіодиктант національної єдності)
Ну що б, здавалося, слова…
Слова та голос — більш нічого.
А серце б’ється — ожива,
Як їх почує!..
Тарас Шевченко
Сьогодні, 27 жовтня, День української писемності та мови. Тому недаремно цей день й обрали для Радіодиктанту національної єдності. Це не перевірка знань, це єднання нас, українців, яких так намагаються все поділити, а мова для всіх одна – і вона обʼєднує.
Наша школа вже не один рік поспіль приєднується до цієї акції. Учні 8-11 класів разом із учителями об 11годині сіли за парти , і всі як один почали його словами “Треба жити!”.
Кожен із нас писав і думав:”Дійсно, а треба жити!” Ми нездоланні, ми тримаємо стрій, наші воїни цьому приклад. Дякуючи Титанам-борцям ми вчимося, зростаємо, живемо. Наша сила – в єдності!
Голова методичного об’єднання
вчителів української мови
та літератури
Федуняк Світлана Василівна
2025 рік.












