Гірчить Чорнобиль, крізь роки гірчить… 37-ма річниця Чорнобильської екологічної катастрофи… Ми досі відчуваємо біль Чорнобиля. Багато людей хворіють… Хтось…


Гірчить Чорнобиль, крізь роки гірчить… 37-ма річниця Чорнобильської екологічної катастрофи… Ми досі відчуваємо біль Чорнобиля. Багато людей хворіють… Хтось…