22-23 травня відбулась Першість міста Борислав з настільного тенісу серед навчальних закладів. Участь взяли юнаки ЗЗСО №3 і трішки фортуна…


22-23 травня відбулась Першість міста Борислав з настільного тенісу серед навчальних закладів. Участь взяли юнаки ЗЗСО №3 і трішки фортуна…