Учителі-словесники Бориславського закладу загальної середньої освіти №3 Козар О. М. та Солецька А. Я. взяли участь у навчально-методичному семінарі «Навчаємо…


Учителі-словесники Бориславського закладу загальної середньої освіти №3 Козар О. М. та Солецька А. Я. взяли участь у навчально-методичному семінарі «Навчаємо…