Нові відзнаки у вихованців гуртка “Природа і фантазія”, при ЗЗСО l-llІ ст. №3.
В нагороду за свої старання діти посіли призові місця і отримали грамоти.
В обласному центрі еколого- натуралістичної творчості учнівської молоді проводилася обласна виставка-конкурс дитячих робіт в рамках конкурсу “Природа і фантазія”.
Роботи подавалися за різними номінаціями.
Вихованці гуртка “Природа і фантазія” подали свої роботи за такими номінаціями:
“Коренепластика (вироби з гілок, коріння) , де Пістоляк Марта отримала ll місце,
і номінація “Картини з сухоцвітів та штучних квітів, плодів, насіння, шишок” – Ровенчак Олексій отримав lll місце.
Вітаємо переможців !!!
І бажаємо їм й надалі творчих злетів.
Керівник гуртка “Природа і фантазія”
ЦДЮТ при ЗЗСО №3
ka*************@gm***.com ” data-hovercard-owner-id=”117″>Катерина Хомин 2024 рік |



