Сьогодні в нашому місті відбувся урочистий захід з нагоди Дня працівників освіти, на якому привітали вчителів, вихователів та керівників гуртків.
Учителі нашої школи були нагороджені грамотами та подяками:
-
Козар Оксана та Драган Тетяна – подяками МОН України;
-
Фришко Іванна та Федуняк Світлана – грамотами МОН України;
-
Прокопик Вероніка, Попик Лілія, Панів Наталія – грамотами відділу освіти Бориславської міської ради.

Приємно, що наші педагоги були гідно відзначені за наполегливу й копітку працю напередодні професійного свята. Бажаємо нових звершень та успіхів!
Директор ЗЗСО №3
Драган Володимир Іванович
2025 рік






