18-19 вересня 2024 року у Львові відбувся тренінг «Безпечні школи». У тренінгу взяли участь члени КБШ вчитель англійської мови Прокопик В.О та учениці 10-А класу Помайба Ірина та Романів Аліна.
На тренінгу учасники обговорили питання безпеки шкіл, конвенцію про права дитини, Декларацію безпеки шкіл та про те , як покращити умови в школі та працювати з ризиками,які виникають.
Також вчилися створювати креативний контент у групах. Тренінг супроводжувався цікавими практичними завданнями.
Всі учасники обмінювалися досвідом та планами на майбутнє.
На завершення учасники отримали подарунки та сертифікати.
Прокопик Вероніка Олегівна
2024 рік








