В добру путь, випускники 2026 року!

 В добру путь, випускники 2026 року!

17 червня 2026 року у нашій школі відбулося особливе та зворушливе свято — урочисте вручення свідоцтв про базову середню освіту випускникам 9-х класів. Дев’ять років, крок за кроком, наші учні піднімалися шкільними сходами до цього пам’ятного дня.

🏫 Шкільна родина гучними оплесками зустрічала дорослих, красивих та незламних випускників, які впевнено крокують у майбутнє зі своїми мріями та надіями. До святкової зали свою надійну зміну завели класні керівники — Яцуляк Тетяна Михайлівна та Федичко Надія Романівна. Вони безмежно пишаються своїми вихованцями та щиро вірять у їхній успіх.

🇺🇦 Урочистості розпочалися з виконання Державного Гімну України та хвилини мовчання, якою присутні вшанували пам’яті всіх, хто віддав своє життя за свободу й незалежність нашої держави.

📜 Вручення свідоцтв про базову середню освіту

Найурочистішим моментом заходу стало вручення перших документів про освіту. З вітальним словом та для зачитання наказу про відрахування здобувачів освіти виступили директор школи

Драган В. І. та заступник директора з освітнього процесу

Валага О. З.

🌟Наша гордість!

Ми щиро пишаємося здобутками наших дев’ятикласників, які протягом років наполегливо працювали та здобули свідоцтва з відзнакою:

  • Кирчей Вікторія — учениця 9-А класу;

  • Кухта Ольга — учениця 9-А класу;

  • Якуц Вероніка — учениця 9-А класу;

  • Поворозник Марта — учениця 9-А класу;

  • Шкода Діана — учениця 9-А класу;

  • Крот Маргарита — учениця 9-Б класу;

  • Маричак Максим — учень 9-Б класу;

  • Улізко Тарас — учень 9-Б класу.

🔔 Спогади про шкільну стежину та щирі вітання

🎈 Світлі спогади:

Під час свята випускники з теплотою згадали свою першу шкільну осінь і перших вчителів, які відкрили для них світ знань: Рахель С. Я., Костів М. С. та Фришко І. І. Зі щемливим напутнім словом та авторськими віршованими рядками для кожного вихованця до дітей звернулася Іванна Іванівна.

💬 Слово наставника:

Своїх щирих, талановитих та життєрадісних вихованців привітала класний керівник Надія Романівна Федичко. Вона нагадала учням веселі історії, які супроводжували клас протягом спільної мандрівки під назвою «Школа 2021 – 2026». Піснею та віршами дякували своїм вчителям і самі випускники.

🤝 Подяка батькам:

Класні керівники висловили глибоку вдячність батькам за розуміння, довіру та допомогу в організації шкільного життя. «Успіхи наших дітей — це наша спільна перемога і нагорода!» — звучало у залі.

🎬 Родзинка заходу:

Справжнім сюрпризом стали мультимедійні презентації, підготовлені випускниками спільно з Тетяною Михайлівною. Вони дозволили всім присутнім із захопленням зануритися у теплі спогади про минуле та порадіти сьогоденню.

🙏 Благословення на майбутнє

со словами вдячності від імені усіх батьків виступила мати випускниці 9-А класу Олена Петрів.

З Божим благословенням та духовною підтримкою до випускників звернулися отець Діонісій Буренко та отець Анатолій Демченко. Усі присутні в залі спільно й щиро просили у Бога благословення для подальшої долі дітей.

💃 Торжество та грація:

На знак вдячності за підтримку, ніжність і любов випускники подарували батькам та вчителям зворушливий прощальний вальс. Фінальним акордом свята стало величне виконання Гімну школи, який об’єднав голоси учнів та педагогів.

У добру путь, дорогі випускники!

Попереду — новий, дорослий шлях: ліцеї, коледжі, училища. Бажаємо вам знайти свою справжню професію, впевнено йти до мрій, завжди вірити у власні сили та пам’ятати, що двері рідної школи завжди гостинно відкриті для вас! Нехай ваші задуми стають реальністю під мирним українським небом. З Богом!

  

ФЕДИЧКО Надія Романівна

вчителька зарубіжної література,

класний керівник 9-А класу

2026 рік

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>