Вчимося по-новому. Сучасний формат освіти.

Дистанційне навчання

Вчимося по-новому
Сучасний формат освіти

Швидко минуло два тижні дистанційного навчання. Учні 3-Б класу все більше освоюють цей новий, сучасний формат освіти. Щодня зустрічаються діти в класі зум. Деколи приходили на наші уроки і домашні тваринки. Ми раді побачити один одного і вчительку. Все було класно, але хочеться до школи. Тому- УРА!!! В понеділок до школи.

Староста класу

Кігічак Михайло

2022 рік

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>