Дистанційне навчання
Вчимося по-новому
Сучасний формат освіти
Швидко минуло два тижні дистанційного навчання. Учні 3-Б класу все більше освоюють цей новий, сучасний формат освіти. Щодня зустрічаються діти в класі зум. Деколи приходили на наші уроки і домашні тваринки. Ми раді побачити один одного і вчительку. Все було класно, але хочеться до школи. Тому- УРА!!! В понеділок до школи.
Староста класу
Кігічак Михайло
2022 рік









