Інформаційна п’ятихвилинка.
“Янголи світла”.
«Вас пам’ятати будемо завжди
Із вами будемо боротись за країну
За ту країну, де нема брехні
За нашу й вашу мирну Україну…»
“Герої не вмирають” – перше, про що думає кожен, згадуючи Героїв Небесної Сотні.
Зранку учнівський та педагогічний колектив вшанували подвиг Героїв Небесної Сотні під час години пам’яті «Янголи світла». Прозвучали Гімн України та Гімн Небесної Сотні. У скорботі схиливши голови звучала молитва за душі загиблих Янголів Небесної Сотні, за мир в Україні.
Стефанчук Оксана Василівна
педагог-організатор
2022 рік









