Сьогодні у нашій школі було гамірно, весело, кольорово!
В учнів початкової школи був фестиваль колядок.
На зимових канікулах діти колядували родичам, друзям, донатили на ЗСУ. А сьогодні щира українська коляда заполонила актову залу школи. Урочисто і ошатно прикрашена сцена перенесла всіх в українську хату.
Ведуча цього казкового дійства, президент школи Здендяк Анна, щиро і невимушено привітала присутніх зі святами і запросила найменших колядників-першокласників (кл. Кміть Л.К.) з чудовою колядою “Нова радість стала”.
Вся зала підспівувала завзятим колядникам!
“Бог ся рождає” – з такою веселою колядкою вийшли на сцену учні 2-А класу (кл. Васил’єва О.В.) буквально “запалили” глядачів!
Колядка “На Різдво Христове “, яку виконали учні 2-Б класу
(кл. РахельС.Я.) зачарувала всіх! Здавалось, Ангел Господній виконував її разом з дітьми!
З новиною про народження Спасителя колядували учні 3-А класу (кл. Лис О.Є.) колядку “Во Вифлеємі нині новина”.
Здається, весь зал підхопив колядку “Не бо і Земля” у виконанні 3-Б класу (кл. Лісович О.Г.).
Чудесну новину разом з колядою”По всьому світі стала новина” презентував 4-А клас (кл.Бондаренко О.Я.).
І завершальним акордом прозвучала коляда “Добрий вечір тобі, пане господарю” у виконанні учнів 4-Б класу (кл. Зубик О В.).
Чудовим були і віншівки! Особливо запам’ятались старовинні віншування, так артистично виконані Демко Таєю і Стецик Анною (4-А клас).
А колядка “Нова радість стала”, яку виконали на закінчення фестивалю разом учні, вчителі, гості, здається, випурхнула зі школи, щоб продовжити прославляти Бога у рідному Бориславі!
Але за коляду треба заплатити – і солодкі смаколики опинились у руках дітей!
За чудову підготовку дітей, музичний супровід окрема подяка вчителю музики Панів Н.В.
Христос народився! Славімо його! І дай, Боже,в мирі, здоров’ї дочекатись всім наступного фестивалю!!!
Бондаренко Ореста Ярославівна
2023 рік

















