ШВИДКІ НА ДОПОМОГУ

Щиро дякуємо батькам учнів нашої школи, які відгукнулися на заклик п. Орести Шнири з сімейної ресторації “Узвар” (Львівська область, м. Бібрка, вул. Львівська,15) допомогти потребуючим дітям, які проживають в інтернатах Львівщини.

Допомогу в лютому місяці відправили у Буківський будинок-інтернат для дівчат.

У цих інтернатах є діти, які приїхали з інших міст України.

Велике спасибі батькам таких учнів нашої школи: Селецького Михайла (8-Б), Маценко Олі (8-Б), Семиліта Тимофія (8-Б), Янка Іллі (8- Б), Сушко Еви (6-А),

Фрицької Анни (7-Б), класному керівникові 8-Б кл. Данилець І.Й., які долучилися до доброї справи!

 

Дякуємо учням 8-Б кл.Слишик Олександрі, Шевчуку Марку, Громку Богдану, Прокопенку Анатолію, Селецькому Михайлові,які допомогли спакувати і відіслати пакунки у м. Бібрку.

 

Орися Несторівна Ровенчак

2023/лютий

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>