Чи пам’ятаєте ви свій перший день у школі? Вона здавалась вам величезним храмом науки з яскравими класами,довгими коридорами, які згодом перетворювались на бігові доріжки, неймовірно цікавими кабінетами.
Такою побачили нашу школу на весняних канікулах майбутні першачки і їхні батьки, які самі нещодавно були учнями нашої школи, а зараз доручають їй саме найдорожче: своїх дітей.
Діти разом з вчителькою Бондаренко О.Я. здійснили мандрівку у майбутнє, ознайомившись з предметами, які будуть вивчати.
Але спочатку був дзвінок – справжнісінький!!!
Потім діти знайомились одне з одним у вигляді прес-конференції.
Допомогав здійснювати віртуальну подорож гномик-мудрагелик!
Він навчав, здійснював бажання, познайомив з царицею
наук – математикою.
А в комп’ютерному класі уявили себе крутими айтішниками 😀
Мова-душа народу. Діти ознайомились з прислів’ями,загадками про мову.
А ще самі стали акторами у п’єсці “Рукавичка”. Це були і перші уроки риторики.
Маленькими патріотами відчули себе біля прапора, стенду “Небесна сотня”. Історію своєї країни треба знати!!!
А географія-адже сучасний світ-це світ можливостей, подорожей! Мандрували з допомогою карти і глобуса.
А ще ліпили,малювали.
А перерви проводили в спортивному залі.
І все це з Божим благословенням 🙏!
Віртуальна подорож шкільними предметами завершилась! А справжнє навчання розпочнеться 1 вересня. Тому запрошуємо майбутніх першачків до нашої школи!!!
Бондаренко Ореста Ярославівна
2023 рік

















