Сьогодні на урочистій загальношкільній лінійці за спортивні досягнення було відзначено й нагороджено учня 11 класу Назарія Керетивчина.
Назарій — вихованець ДЮСШ. Юний спортсмен є членом збірної Львівської області з важкої атлетики.
Одинадцятикласник потрапив у четвірку кращих важкоатлетів України після виступу в складі збірної команди Львівщини на чемпіонаті з важкої атлетики, який відбувся у Сваляві.
Нещодавно юнак став чемпіоном області, посівши 2-ге місце в абсолютному заліку в чемпіонаті Львівської області з важкої атлетики, який відбувся в місті Львові 25-26 березня.
Назарія визнано кращим важкоатлетом Бориславської територіальної громади 2022 року.
Щиро вітаємо успішного спортсмена! Бажаємо нових перемог, нагород і досягнень!
Класний керівник 11 класу
Гуцало Маріанна Ігорівна
2023 рік








