Будьте здоровими!
“Здоров’я – це не все, але без здоров’я ви ніщо”,– казав давньогрецький філософ Сократ. Кожні 10 секунд у світі помирає одна людина від захворювань, викликаних тютюнопалінням…
Алкоголь – страшна зброя. Він “б’є” не тільки того, хто сам п’є, але й оточуючих… Тішить те,що у світі стає дедалі більше свідомої молоді, яка відповідально ставиться до свого здоров’я. Не залишаються осторонь різних глобальних проблем, що стосуються життя і здоров’я людини, й учні нашої школи.
Помайба Ірина, Романів Аліна (8кл.), Глива Дарина, Зубрицька Софія, Кутний Максим, Марунетчин Ірина, Паньків Максим (5 кл.) здійснили мандрівку шляхами здорового способу життя (24 – 28 квітня), завітавши в різні учнівські колективи нашої школи з інформаційною мозаїкою “Життя і здоров’я – найцінніший скарб”. Порушувалися питання про пагубну дію тютюнопаління, спиртних напоїв на організм людини, як поводитися під час грози, чому не варто невідомі предмети брати в руки, для чого потрібно дотримуватися правил дорожнього руху, мити руки перед вживанням їжі, обходити стороною масові скупчення собак… Бо, хто здоровий, той сміється, Все йому в житті вдається. Він долає всі вершини – Це ж чудово для людини!

Організатор мандрівки шляхами
здорового способу життя –
вчитель Галина Шаран
2023 рік





