Мандрівка з друзями – це завжди приємні враження!
Сьогодні, 27 жовтня учні 7- А кл. та 8 – Б кл. здійснили подорож в м. Дрогобич у відпочинковий комплекс “Зефір”.
Діти гарно та весело провели час разом, набрались позитиву перед осінніми канікулами.🍁
Саме такі поїздки допомагають класу стати однією дружньою та
великою РОДИНОЮ!❤️

Синягівська Наталія Михайлівна
2023 рік









