Цього року відзначаємо день Святого Миколая за оновленим календарем, 6 грудня. Саме цього дня починаються зимові свята, всіх охоплює передріздвяний настрій.
Святкування Миколая у школі – можливість повернутися до українських традицій. Шумно і гамірно зустріли Святого Миколая слухняні дітки нашої школи.
Свято Миколая – це своєрідне підбиття підсумків і зауваження добрих і поганих вчинків, здобутків у навчанні, а оскільки всі діти були слухняними і старанно навчалися, то Святий Миколай завітав до всіх на свято. Радість, усмішка та щирість в дитячих очах ще раз переконали всіх присутніх на святі, якою великою справою є творити добро.


Звуками веселих мелодій почалося дійство. Учні 6-Б класу (класний керівник Фришко І.І.) розповідали про історію свята, про Святого Благодійника. Ангели славили Миколу Чудотворця, а норовливі Антипки все спонукали дітей до злих справ. Але добро звісно перемогло!
Свято вдалося на славу, а щасливі діти поспішили до своїх класів отримати там від Святого Миколая солодкі подарунки.
Не забув Святий Миколай і за вчителів, привітав їх зі святом та почастував солодощами.
Учні та вчителі просили у Святого лиш одного, але такого потрібного для нас – Переможного Миру для України!
Заступник директора
з виховної роботи
Козар О.М.
2023 рік









