Сьогодні у 3-А класі відбувся чудовий майстер-клас з виготовлення Стрітенської свічки

Сьогодні у 3-А класі відбувся чудовий майстер-клас з виготовлення Стрітенської свічки🕯️🌸🌾

СТРІТЕНСЬКА СВІЧКА – вогник Божої благодаті, який зберігають у домівках, як оберіг. Для виготовлення свічок брали чистий бджолиний віск.

Головною силою Стрітенської свічки повинна бути щира молитва, тоді вона принесе мирне та спокійне життя.

З молитвою та запаленою Стрітенською свічкою, люди освячували свої помешкання та вірили, що вона вбереже та відверне стихійні лиха. Тому, її ще називали — «громовиця», або «громнича».

Діти з захопленням виготовляли власний оберіг, оздоблювали свічечку чудовими сухоцвітами, стрічками.. 🌾🌼🌸
А найголовніше, що частина виробів піде на благодійність💙

Васил’єва

Олеся Володимирівна

2024 рік

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>