Відвідини з Йорданською водою у Бориславський ЗЗСО І-ІІІ  ступенів №3

Цими днями з  Йорданською водою до  нашого закладу освіти завітав отець Павло Васильєв.

   Чин освячення школи  розпочався спільною молитвою-благословенням у капличці Матері Божої. Після молитви отець Павло звернувся до учасників освітнього процесу із повчальною проповіддю,  поблагословив та окропив усіх присутніх. Згодом завітав у кожен кабінет школи, побажавши всім учням, вчителям, працівникам школи здоров’я, мудрості, терпеливості у своїй праці.

      Бажаємо, щоб присутність священника у школі та наша спільна молитва стала нагодою наблизитися до Господа і до Святої Церкви Христової. Нехай ця свячена вода спільно з молитвою змиє все недобре і допоможе донести наші молитви і прохання до Небесного престолу, щоб Господь змилосердився над нами та послав нам довгожданий мир та перемогу України!

Заступник директора

з виховної роботи

Козар О.М.

2024 рік

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>