Цими днями з Йорданською водою до нашого закладу освіти завітав отець Павло Васильєв.
Чин освячення школи розпочався спільною молитвою-благословенням у капличці Матері Божої. Після молитви отець Павло звернувся до учасників освітнього процесу із повчальною проповіддю, поблагословив та окропив усіх присутніх. Згодом завітав у кожен кабінет школи, побажавши всім учням, вчителям, працівникам школи здоров’я, мудрості, терпеливості у своїй праці.
Бажаємо, щоб присутність священника у школі та наша спільна молитва стала нагодою наблизитися до Господа і до Святої Церкви Христової. Нехай ця свячена вода спільно з молитвою змиє все недобре і допоможе донести наші молитви і прохання до Небесного престолу, щоб Господь змилосердився над нами та послав нам довгожданий мир та перемогу України!
Заступник директора
з виховної роботи
Козар О.М.
2024 рік








