1 березня пройшла зустріч фасилітаторів проєкту «Безпечні школи» з вчителями та дітьми Бориславського закладу освіти №3.
Під час зустрічі учасники освітнього процесу більш детально дізналися про проєкт «Безпечні школи», розібрали деталі, мали можливість переглянути відеоролик про заснування організації Save the Children, а учні взяли участь у грі, яка допомогла їм поставити себе на місце іншої людини з іншими можливостями.
Під час зустрічі було обрано КБШ (Комітет «Безпечних шкіл»). Із сторони учнів до складу КБШ увійшли представники учнівського парламенту, активісти різних класів (9-17 років), діти з числа внутрішньо переміщених осіб.
Зі сторони вчителів включені представники адміністрації закладу освіти, класні керівники з інклюзивною формою навчання, асистенти вчителів.
Із сторони батьків – представники батьківської спільноти, батьки внутрішньо переміщених осіб, батьки дітей, які навчаються на інклюзивній формі навчання.
Наступною буде зустріч-знайомство з батьками КБШ для того, щоб почати визначати ризики у школі.
Заступник директора
з виховної роботи
Козар О.М.
2024 рік









