Від краси довкілля до краси душі.

Метою виховання дбайливого ставлення до природи, бажання зберегти й примножувати природні багатства у нашому закладі організували трудову акцію «Озеленення шкільного подвір’я».

Активну участь в благоустрою та озелененні школи брали участь учні гуртка”Франківці”.

 

Учні старанно озеленювали територію і отримували задоволення від того, що своїми руками вони роблять світ, у якому живуть, іще кращим. Спільними зусиллями підготували  площу  і посадили саджанці ялинки, ялівцю різного виду

.Долучилися до нашої акції представники міської ради: начальник відділу оборонної роботи цивільного захисту та охорони довкілля Прідун Володимир та провідний спеціаліст відділу Плоскодняк Ольга.

Стефанчук Оксана Василівна

педагог-організатор

2024 рік

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>