23 квітня в кінотеатрі “Каменяр” відбулася першість Бориславської громади з шахів серед команд закладів загальної середньої освіти. Участь у змаганнях взяли 10 команд.
Команда ЗЗСО №3 взяла участь і посіла 4 місце, програвши лише 1 бал команді ЗЗСО №8.
Нашу школу представляли:
капітан Тарас Улізко 7-б,
Ринат Крот та Кирило Фанта 6-б,
Інеса Височин 8-а.
Бажаємо у майбутньому спортивної удачі нашим учням.
Вчитель фізичної культури
Мусурак Ігор Васильович
2024 рік






