Перший травневий день учні 1-го класу Бориславського ЗЗСО №3 провели в чудовому і цікавому місці.
Подорожуючи рідним краєм, вони потрапили в царство різноманітних тварин, яке знаходиться в селищі Меденичі.
Зоопарк «Лімпопо» зустрів дітей голосним співом папуг, барвистими хвостами павичів, веселими забавами мавпенят. Учням особливо сподобалися лами, морські свинки, черепахи, пелікани, леви, тигри та інші звірята. Про них цікаво розповідав екскурсовод пан Юрій.
Звірята залюбки смакували горішками і яблуками, якими їх пригощали юні любителі природи.
День видався дуже цікавим і запам’ятається школярам надовго.
Класний керівник 1 класу
Зубик Оксана Володимирівна
2024 рік









