Весело всміхається травень, бо скінчилась навчання пора!

Весело всміхається травень, бо скінчилась навчання пора!
Наближається закінчення навчального року.

Це завжди довгоочікуване свято. Учні 2 класу  (кл.керівник Кміть Л.К) і учні 3-Б класу (кл.керівник Рахель С. Я.) відвідали відпочинковий комплекс

“ZEFIR” у м. Дрогобичі.

Діти стрибали, бігали, переодягались у героїв улюблених мультфільмів, побували в салоні краси.
Незабаром розпочнуться літні канікули.

Літо – це краса й тепло, буяння приємних думок і свято природи. Це той стан душі, який максимально комфортно відчувається. В якому легко, спокійно й затишно. Це час відпочинку, натхнення, насолоди і приємних спогадів.


Спокійних і веселих вам літніх канікул.
Літо – квіти, літо- вітер,
Літо- річка, сонце, ліс!
От якби ж то красне літо
Рік для нас не раз приніс!

 

Кміть Л.К.

Рахель С. Я.

2024 р.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>