Дякуємо Save the CHILDREN за турботу про наших дітей!

У рамках реалізації програми “Heart” (проєкт”Безпечні школи”) за підтримки Міжнародної організації “Save the CHILDREN ” учні початкової школи (вч.Бондаренко О.Я.) завершили 9-тижневий цикл занять та тренінгів.Було весело і повчально!

Використовуючи різні види мистецтва,спортивні заняття діти в ігровій формі вчились впоратись зі стресом,проговорювати свої переживання.Вчились бути відкритими,товариськими,відверто ділитись почуттями.
Дякуємо спонсорам організації “Save the CHILDREN” за навчання,підтримку,надані матеріали.
А всім школярам -спокійних,веселих,змістовних літніх канікул!!!

😀🎉💕

Бондаренко Ореста Ярославівна

2024 рік

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>