У рамках реалізації програми “Heart” (проєкт”Безпечні школи”) за підтримки Міжнародної організації “Save the CHILDREN ” учні початкової школи (вч.Бондаренко О.Я.) завершили 9-тижневий цикл занять та тренінгів.Було весело і повчально!
Використовуючи різні види мистецтва,спортивні заняття діти в ігровій формі вчились впоратись зі стресом,проговорювати свої переживання.Вчились бути відкритими,товариськими,відверто ділитись почуттями.
Дякуємо спонсорам організації “Save the CHILDREN” за навчання,підтримку,надані матеріали.
А всім школярам -спокійних,веселих,змістовних літніх канікул!!!
😀🎉💕
Бондаренко Ореста Ярославівна
2024 рік








