Мистецьке свято “Година духовної віднови”

Діти – це квіти Землі, а школа – яскравий квітник де, кожна квіточка-дитинка прагне любові, тепла,уваги. Вчителі, батьки мусять пильнувати наш квітник, щоб де не зів”яла, не зникла жодна квітка.

Бориславський ЗЗСО № 3 пишається своїм квітником, де розцвіли різні квітки, а серед них – особливо талановиті, яскравовиражені. Завершення навчального року дає перспективу для розвитку творчої діяльності дітям на канікулах. Таким поштовхом для учнів нашої школи було мистецьке свято “Години духовної віднови”, що вже стало традиційним у нашій школі.

Учні 4-б, 5-а, 5-б, 6-а, 6-б класів під керівництвом вчительки мистецтва Бондаревої О.М., Лісович О.Г., Панів Н.В., зустрілися щоб оновити свої дитячі душі мистецтвом.

Гарно презентували свої виступи з художнього читання учень 4-б класу Симович Юрій та учениця 5-а класу Демко Таїсія. 

Презентували також свої музичні мініатюри Беньо Богдан (6-а клас), який виконав свій власний музичний твір.  Музичну мініатюру на фортепіано виконав учень 4-б класу Кулинич Михайло.

 

Захоплено слухали виконання на гітарі твір Спринською Мартою

(6-а клас).

Учні, що презентували свої картини захоплено зустріли роботи Запарнюк Вікторії та Топольницької Вікторії 6-б клас.

 

Дівчата зможуть зайнятися мистецтвом виробів з бісеру, які презентувала Маркович Діана (учениця 5-бкласу).  А Назар Шеменда (6-а клас) здивував учнів своїми оригінальними виробами мистецтва орігамі (що прийшло до нас з Китаю та Японії). Максим Кутний (6-б) клас завершив свято виконанням музичної мініатюрі на саксофоні.

Учні, натхненні мистецьким святом підуть на канікули з мотивацією до пошуку своєї творчості та духовної віднови.

 

Бондарева Орися

Миколаївна

2024 рік

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>