22-23 жовтня у спортивному залі ЗЗСО № 7 відбувся 2 етап всеукраїнської шкільної ліги з волейболу серед дівчат 9-11 класів.
Наші дівчата-волейболістки стали переможницями у фіналі, граючи проти ЗЗСО №8 і отримали перемогу.
Щиро вітаємо і бажаємо подальших перемог у змаганнях!
Помайба Ірина – прем’єр-міністр
учнівського самоврядування.
2024 рік





