Колектив педагогічних працівників та школярів щиро вітає учня 6-Б класу Михайла КІГІЧАКА
з блискучою перемогою в ІІІ (обласному) етапі XXV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.
Дирекція школи висловлює слова подяки вчительці українськоїмови та літератури Маріанні ГУЦАЛО та батькам учня.

Бажаємо подальших успіхів та нових звершень!!!
Заступник директора
з виховної роботи
Козар О.М.
2024 рік






