28 лютого Молодіжна рада Борисласької громади спільно з молодіжним центром «Файно-HUB» провели розважально-інтелектуальну вікторину до Дня народження Лесі Українки та Дня української жінки.
У грі брала участь команда ЗЗСО №3 у складі:
👑 Романів Павло (11-Б) – капітан команди
👩🎓 Даців Юстина (11-А)
👩🎓 Помайба Ірина (10-А)
👩🎓 Костецька Христина (10-Б)
👩🎓 Дзюба Вікторія (10-Б)
👨🎓 Козар Андрій (9-Б)
📖 Під час вікторини діти продемонстрували чудові знання про життя і творчість Лесі Українки та відомих українських жінок.
Дякуємо Молодіжній раді Бориславської громади та молодіжному центру «Файно-HUB» за цікавий та змістовний захід!
🏆 Вітаємо команду нашої школи 🏅 «Жовто-блакитні зорі» із зайнятим ІІІ місцем!
Учителька української мови та літератури
Шоха Галина Петрівна
2025 рік








