📚 Інтелектуальна битва до Дня народження Лесі Українки: наша команда серед переможців!

 28 лютого Молодіжна рада Борисласької громади спільно з молодіжним центром «Файно-HUB» провели  розважально-інтелектуальну вікторину до Дня народження Лесі Українки та Дня української жінки.

У грі брала участь команда ЗЗСО №3 у складі:

👑 Романів Павло (11-Б) – капітан команди
👩‍🎓 Даців Юстина (11-А)
👩‍🎓 Помайба Ірина (10-А)
👩‍🎓 Костецька Христина (10-Б)
👩‍🎓 Дзюба Вікторія (10-Б)
👨‍🎓 Козар Андрій (9-Б)

📖 Під час вікторини діти продемонстрували чудові знання про життя і творчість Лесі Українки та відомих українських жінок.

Дякуємо Молодіжній раді Бориславської громади та молодіжному центру «Файно-HUB» за цікавий та змістовний захід!

🏆 Вітаємо команду нашої школи 🏅 «Жовто-блакитні зорі» із зайнятим ІІІ місцем!

Учителька української мови та літератури

Шоха Галина Петрівна

2025 рік

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>