Відлуння олімпіад і конкурсів (вітання учнів-переможців ЗЗСО №3)

 

Сьогодні у ЗЗСО №3 відбулась урочиста загальношкільна лінійка на якій були підведені підсумки участі учнів третьої школи у предметних Всеукраїнських олімпіадах, ХV Міжнародному мовно-літературному конкурсі імені Тараса Шевченка, ХХV Міжнародному конкурсі з української мови імені Петра Яцика, а саме:

Максим  Маричак – учень 8-Б класу  І місце у  І етапі  Всеукраїнської олімпіади з Інформаційних технологій ( вчитель Ридзанич О.Л.)

Андрій Козар – учень 9-Б класу  І місце у  І етапі та  ІІ місце  у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з Інформаційних технологій ( вчитель Ридзанич О.Л.)

Маркі’ян Драган – учень 10-Б класу  І місце  у  І етапі та ІІІ місце у ІІ етапі  Всеукраїнської олімпіади з Інформаційних технологій (вчитель Ридзанич О.Л.)

Христина Костецька – учениця 10-Б класу  І місце у  І етапі  Всеукраїнської олімпіади з Інформаційних технологій (вчитель Ридзанич О.Л.)

Владислав Демко – учень 9-А класу  І місце у  І етапі  Всеукраїнської олімпіади з Інформатики (вчитель Ридзанич О.Л.), та ІІІ місце у  І етапі  Всеукраїнської олімпіади з фізики вчитель (Попик І.П.) та ІІІ місце у  І етапі  Всеукраїнської олімпіади з правознавства (Данилець  І.Й.)

Павло Романів – учень 11-Б класу  ІІІ місце у  І етапі  Всеукраїнської олімпіади з географії (вчитель Фришко І.І.)

Анастасія Кулик – учениця 11-А класу  ІІ місце у  І етапі  Всеукраїнської олімпіади з біології (вчитель Борисов О.Г.)

Аліна Льорет – учениця 9-А класу  І місце у  І етапі  Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури (вчитель Шоха Г.П., Гуцало М.І.), та ІІ місце у Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської молоді імені Тараса Шевченка (вчитель Шоха Г.П., Гуцало М.І.)

Евеліна Радецька – учениця 10-Б класу  ІІ місце у  І етапі  Всеукраїнської олімпіади з  української мови та літератури (вчитель Федуняк С.В.), та ІІІ місце у Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської молоді імені Тараса Шевченка ( вчитель Федуняк С.В.)

Анна Закутна – учениця 11-Б класу  ІІІ місце у  І етапі  Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання (вчитель  Попик Л.В.)

Юстина Даців – учениця 11-А класу  ІІІ місце у  І етапі  Всеукраїнської олімпіади з  екології( вчитель Борисов О.Г.), та ІІІ місце з астрономії (вчитель Попик І.П.)

Софія Періг – учениця 9-Б класу  І Імісце у  І етапі  Всеукраїнської олімпіади з  англійської мови (вчитель (Синягівська Н.М.)

Ірина Помайба – учениця 10-А класу  ІІ місце у  І етапі  Всеукраїнської олімпіади з  англійської мови (вчитель Стефанчук О.В.)

Софія  Гарголінська – учениця 7-Б класу  І місце у  І етапі  Всеукраїнської олімпіади з фізики( вчитель (Попик І.П.),  ІІ місце з математики  ( вчитель Яворська А.І.), та ІІ місце у Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської молоді імені Тараса Шевченка (вчитель Федуняк С.В.)

Анастасія Місоченко – учениця 11-А класу  ІІ місце у  І етапі  Всеукраїнської олімпіади з  фізики (вчитель (Попик І.П.)

Юліана Нірода – учениця 11-А класу І місце у Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської молоді імені Тараса Шевченка (вчитель Шоха Г.П.)

Вероніка Якуц – учениця 8-А класу І місце у Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської молоді імені Тараса Шевченка (вчитель Федуняк С.В.)

Олексій Ровенчак – учень 5-Б класу І місце у Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської молоді імені Тараса Шевченка (вчитель Шаран Г.О.)  та  І місце  у ІІ етапі  Міжнародного конкурсу з української мови  імені Петра Яцика (Шоха Г.П.)

 Михайло Кігічак – учень 6-Б клас   І місце  у ІІ та у  ІІІ етапах  Міжнародного конкурсу з української мови  імені Петра Яцика  ( Гуцало М.І.)

Матвій Кутинський – учень 10-Б класу  І місце у  І етапі  Всеукраїнської олімпіади з правознавства (Драган В.І.).

Вітання та нагороди отримали Піхота Сергій (7-А клас), Алєксієвич Роман (6-А клас) та Тютюнник Артем за результативність у Міжнародному конкурсі малюнків Бориславської ТГ та м.Ченстохова «Я намалюю на папері…».

Подяки отримали Костецька Христина (10-Б клас) та Кутинський Матвій (10-Б клас) за представлення проєкту  «3D картин з природніх матеріалів «Осінь буває різною…».

Слова вдячності та подяки отримали учні – переможці у розважально-інтелектуальній грі «Ерудит Геймс», а саме:

    Романів Павло (11-Б клас), Нірода Юліана (11-А клас), Даців Юстина (11-А клас), Романів Аліна (10-А клас), Помайба Ірина (10-А клас), Кутинський Матвій (10-Б клас).

 

Після урочистого нагородження учнів, дирекція закладу освіти привітала ПЕРЕМОЖЦІВ солодким подарунком і побажала подальших успіхів!

 

Директор ЗЗСО №3

Драган Володимир Іванович

2025 рік

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>