Сьогодні учні 4-А класу разом з класним керівником Васил’євою О. В. та керівником гуртка туризму Бондаренко О. Я., завітали до арт-студії “Коло Глини” на чудовий майстер-клас.
Гончарство – це заспокоєння для душі, коли ти створюєш щось власними руками. Як і будь-яка творчість, робота з глиною наповнює та дає можливість розслабитися, відволіктися від проблем, наповнитись життєдайною енергією.
Дітки з задоволенням виготовляли власні вироби, а привітні майстри розповідали про чудове ремесло і навчали всім тонкощам гончарства.
Ця екскурсія поєднала в собі і подорож в чудове місто Трускавець, і спостерігання за пробудженням природи (бачили,як починає розцвітати магнолія),і створення дива, бо звичайний кусок глини перетворювався в чудовий виріб…Діти зрозуміли,чому в усьому світі так ціняться речі, виготовлені своїми руками …
Бо в них вкладається не тільки праця, а й душа, енергія…І хто його знає, можливо цей майстер – клас в “Колі глини” допоможе учням в майбутньому з вибором професії, бізнесу чи просто хоббі… 😀
Так сьогодні розпочались невеличкі весняні канікули в школярів 4-А класу!!! 🔥😎😀
Васил’єва Олеся
Володимирівна
2025 рік








