Урок в рамках Тижня здоров’я.
10 квітня 2025 року у 8-А класі був проведений урок з основ здоров’я у формі гри, метою якого було виявити рівень знань, поінформованості учнів та визначити їхнє ставлення щодо проблеми, пов’язаної
з ВІЛ/СНІДом; спонукати школярів до усвідомлення зв’язку між цінностями людини, її поведінкою та наслідками для себе та оточуючих.
Вчитель Федичко Н.Р. ознайомила учнів з інструкцією гри “Володар кілець”. Восьмикласники пригадали Правила роботи в команді, дотримання яких допоможе їм успішно досягти результату. Учні створили три команди й отримали картки завдання. Діти активно працювали, допомагали один одному. Якщо ж допускались помилок у відповідях – не засмучувались, а ще наполегливіше брались до роботи, щоб утворити коло і на столі не залишилось жодного запитання.
Якими ж задоволеними були учасники, коли їхня команда здобула своє КІЛЬЦЕ!
На завершення кожна команда коментувала свої відповіді, представляли свої висновки. А головною тезою стали слова: КОЖНА ЛЮДИНА НЕСЕ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА СВОЄ ЗДОРОВ’Я ТА БЕЗПЕКУ.
ПАМ’ЯТАЙТЕ! Здоров’я – це найбільша людська цінність! Це справжня радість життя, велике щастя людини. І це щастя – у ваших руках!
2025 рік








