Як довго мої дітлахи чекали подорожі! І от прийшло тепло, весна дарує надію на перемогу — і ми таки відважилися!!!
Львів!!! Незабутні враження: екскурсія в Аптеку-музей, краса “Італійського дворику”, зустріч із паном Дзегарем і Трубачем, поїздка в екскурсійному потязі, ні з чим незрівнянні стародавні вулиці міста, діти затамували подих, потрапивши всередину церкви Святого Андрія (щиро помолившись за нашу перемогу)!!!
Львове! Ми ще до тебе повернемося!!!
Чекай нас, бо тебе неможливо не полюбити!!!
Федуняк Світлана Василівна
2025 рік.










