Акція “Зелене підвіконня” 🪴🪴🪴 у 5- Б класі
Упродовж Тижня природничих наук у 5- Б класі тривала акція ” Зелене підвіконня” 🌱☘️🍀🌵🌿
Діти разом з вчителькою пересаджувати кімнатні рослини, обрізали старі пагони. Під час цієї роботи діти повторили будову квіткової рослини, назви вазонків, особливості їх догляду. Також посіяли насіння айстр та майорів.
У акції взяли участь Стецик Сергій, Гудим Вероніка, Улізко Оля, Кацюрина Ірина, Ровенчак Олексій, Пістоляк Марта.
Робота триватиме до кінця травня. Будуть залучені інші учні класу.
Ровенчак Орися Несторівна
2025 рік










