Акція “Зелене підвіконня” у 5- Б класі

 

Акція “Зелене підвіконня” 🪴🪴🪴 у 5- Б класі

Упродовж Тижня природничих наук у 5- Б класі тривала акція ” Зелене підвіконня” 🌱☘️🍀🌵🌿

Діти разом з вчителькою пересаджувати кімнатні рослини, обрізали старі пагони. Під час цієї роботи діти повторили будову квіткової рослини, назви вазонків, особливості їх догляду. Також посіяли насіння айстр та майорів.

У акції взяли участь Стецик Сергій, Гудим Вероніка, Улізко Оля, Кацюрина Ірина, Ровенчак Олексій, Пістоляк Марта.

Робота триватиме до кінця травня. Будуть залучені інші учні класу.

 Ровенчак Орися Несторівна

2025 рік

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>