☀️ ПОРА ЕКСКУРСІЙ
Бориславський ЗЗСО І–ІІІ ст. №3
1-А клас
Сьогодні на учнів 1-А класу чекали нові сюрпризи:
🧉 «Посиденьки», цікаві розмови про все на світі, веселі ігри, перегляд мультфільму з інструктажем щодо безпечної поведінки під час літніх канікул – і все це у затишній дитячій бібліотеці! 📚
💥 Незабутньою була зустріч із працівниками Пожежної частини.
🚶♂️🚶♀️ Також діти вирушили на прогулянку Міським парком, де мали нагоду помилуватись природою й отримати заряд гарного настрою.
👨🚒 Діти дізналися багато нового та цікавого про важливі професії:
📖 бібліотекаря,
🔥 пожежника,
🌿 працівників, які дбають про чистоту парку.
Ще раз усі переконалися: книга — це великий і мудрий друг людини.
А пожежники — це справжні рятівники, люди з великої літери, у руках яких — життя інших.
Цікаво, змістовно та повчально про свою роботу розповідав дітям пан Андрій.
Щиро дякуємо працівникам пожежної частини, а особливо п. Андрію, за змістовну та пізнавальну екскурсію!
🌳 А прогулянка парком стала чудовим завершенням нашого дня.
Час добігає кінця, навчальний рік завершується…
І ось вони — КАНІКУЛИ!!!
☀️ Щасливого літнього відпочинку! 🌈
Класний керівник: Ольга Лис
2025 рік









