Перші кроки зроблено – попереду нові вершини!💛💙


Нещодавно учні 4-А класу прощалися з початковою школою та класним керівником Васильєвою Олесею Володимирівною.
Позаду — чотири роки навчання, радості, нових здобутків, перемог та відкриттів. А сьогодні — справжнє свято у школі з піснями, танцями, усмішками та щирими дитячими емоціями.

Діти, немов справжні телеведучі, провели чудове свято: декламували вірші, лунали веселі пісні, розігрували жартівливі сценки, створили капсулу часу. А на очах батьків і вчителів раз у раз з’являлися сльози радості та гордості за наших діточок.


Талановиті, неймовірні, веселі випускники 4-А класу завжди пам’ятатимуть свої перші кроки до країни знань у початковій школі.

Також діти вшанували пам’ять захисників, які віддали свої життя за Україну, хвилиною мовчання, добрим словом та патріотичними піснями. 💛💙

А на завершення діти здійснили мандрівку до комплексу «Таор» і провели незабутній квест-день.

Дякуємо всім, хто був поруч на цьому важливому етапі життя наших діточок!
Прощавай, початкова школо, та наша перша вчителько! ❤️ До нових звершень, злетів та здобутків, наші любі діти!

Васил’єва Олеся

Володимирівна

2025 рік

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>