Блискуча перемога нашої команди!

І знову — неймовірна перемога наших дівчат у ІІ етапі змагань Бориславської ОТГ з волейболу серед команд 5–9 класів! Фінал видався справжньою битвою характерів: напружені моменти, запекла боротьба за кожен м’яч і шалена підтримка вболівальників. У драматичному поєдинку проти команди 33СО №4 наші спортсменки проявили силу духу, зібраність і командну єдність — і вибороли блискучу перемогу!

На спортивному майданчику за честь школи боролися:
капітана — Злата Білоброва (8-А),
Ангеліна Костик (8-А),
Катерина Зубик (8-А),
Анна Борис (8-Б),
Єлизавета Кирда (8-Б),
Ольга Хомин (7-Б),
Софія Даниляк (7-Б),
Вероніка Думяк (8-А).

Дівчата, ви — неймовірні!
Пишаємось вами і бажаємо нових перемог, яскравих емоцій та натхнення підкорювати нові вершини! 🏐✨

Вчитель фізкультури

Мусурак Ігор Васильович

2025 рік

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>